×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Saturday, 20 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
مرکز تخصصی فروش بیمه‌های زندگی بیمه ملت در کرمان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری امتداد ،  در این مراسم که با حضور مجید دوستعلی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، فریبرز اسدی مدیر امور شعب و عباسی مدیر فروش بیمه‌های زندگی بیمه ملت و جمعی از نمایندگان و فعالان صنعت بیمه برگزار شد، حاضران ضمن تاکید بر اهمیت بیمه‌های زندگی در تامین آتیه خانواده‌ها، بر توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در جامعه تاکید کردند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نقش کلیدی بیمه در زندگی افراد و خانواده‌ها، گفت: بیمه‌های زندگی به عنوان ابزاری کارآمد، می‌توانند در مواقع بروز حوادث و مشکلات مالی، حامی و پشتیبان افراد باشند و از بروز چالش‌های اقتصادی برای خانواده‌ها جلوگیری کنند.

فریبرز اسدی، مدیر امور شعب و نمایندگان بیمه ملت نیز در این مراسم با تشریح مزایا و ویژگی‌های بیمه‌های زندگی شرکت بیمه ملت، اظهار داشت: این شرکت با ارائه انواع طرح‌های بیمه‌ای زندگی، متناسب با نیازها و شرایط مختلف افراد، امکان انتخاب بهترین گزینه بیمه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

سعید عباسی مدیر فروش بیمه‌های زندگی نیز با اشاره به تفاوت رشته بیمه‌ زندگی با سایر رشته های بیمه‌ای، بر متکی بودن توسعه بیمه‌های زندگی به فعالیت و مشاوره حضوری شبکه فروش تاکید کرد.

وی گفت: افتتاح مراکز تخصصی بیمه های زندگی در قالب فضای کار اشتراکی بسیار تاثیر گذار و با اهمیت بوده و از تمامی شبکه فروش فعال در استان کرمان جهت بهرمندی از امکانات مشابه دعوت می‌کنیم.

افتتاح این مرکز تخصصی، گامی مهم در جهت توسعه و ترویج فرهنگ بیمه‌های زندگی در استان کرمان و ارائه خدمات بیمه‌ای با کیفیت به مردم این استان محسوب می‌شود.

امید است با فعالیت این مرکز، شاهد افزایش ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی در استان کرمان و ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به اهمیت این نوع بیمه باشیم.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.