×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Thursday, 18 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
افتتاح ساختمان جدید شعبه شرق بیمه البرز

به گزارش پایگاه خبری امتداد ،  عملیات بازسازی این شعبه که از اواخر سال ۱۴۰۱ و با هدف افزایش کیفیت خدمت رسانی به مشتریان محترم آغاز شده بود هفته گذشته به پایان رسید.

مدیرعامل بیمه البرز در این آیین با اشاره به وقفه ای که در بازسازی ساختمان برخی شعب ایجاد شده بود گفت: یکی از برنامه های هیات مدیره، تسریع در به سرانجام رساندن پروژه های عمرانی شرکت است و در همین راستا عملیات اجرایی بازسازی شعب نمونه، اهواز، رشت و …. با پیگیری های بعمل آمده پایان یافت.

موسی رضایی میرقائد ایجاد مجموعه های رفاهی در سراسر کشور از جمله بوشهر، ساری، زنجان، کاشان، اهواز، اصفهان و … با هدف رفاه حال هرچه بیشترهمکاران در زمان سفر به این شهرها را از دیگر اقدامات انجام شده دانست.

مدیرعامل بیمه البرز، عملکرد شرکت در بخش بیمه گری را هم با سهم تولید ۷/۶ درصدی حق بیمه و ۲۱ درصدی سود در صنعت بیمه را منحصر به فرد ارزیابی و تاکید کرد: بهبود عملکرد شرکت رابطه مستقیمی با میزان آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی به ویژه شبکه فروش دارد از این رو تقویت آموزش نیز در اولویت برنامه های شرکت است تا جاییکه در صورت نیاز، کارشناسان برای مهارت آموزی مطابق روش روز جهانی به خارج از کشور هم اعزام خواهند شد.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.