×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر
صنعت بیمه به واسطه هوش مصنوعی روش های سنتی را کنار می گذارد + فیلم

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، عباس عمرانپور، در گفتگو با چابک آنلاین افزود: هوش مصنوعی در همه عرصه های زندگی شخصی و زندگی اداری همه ی صنایع ورود کرده و صنعت بیمه نیز ناگزیر به استفاده از این ابزار است و این صنعت در موضع انتخاب و اختیار نیست.

به گفته وی، باید بپذیریم که این امکانات از زندگی شخصی و اداری افراد جدا نشدنی است، بنابراین سیستم های نرم افزاری و خدمات الکترونیک نیاز و خواسته همه مشتریان در دنیاست.

معاون فنی اموال و بیمه های مسئولیت شرکت بیمه دانا تصریح کرد که شرکت های بیمه ملزم هستند تا فرآیندهای صدور، فروش و خسارت خود را  به سمت استفاده حداکثری از این نرم افزارهاوسیستم ها تغییر دهند و اصلاح کنند.

 

وی اذعان داشت که خوشبختانه صنعت بیمه هم در سال های اخیر در تغییر به این سمت حرکت های خوبی داشته مانند فروش آنلاین بیمه نامه هاو سیستم های پرداخت خسارت آنلاین و تاکید کرد که درحال حاضر در مسیر رشد و نفوذ بیشتر این نرم افزارها در صنعت بیمه هستیم با اینکه هنوز به نقطه ایده آل و مطلوب نرسیده ایم اما شروع این کار رقم خورده است.

 عمرانپور  گفت که در صنعت بیمه شرکت ها این نیاز را حس کردند که فرآیندها و روش های سنتی باید کنار گذاشته شود و هر چه بیشتر از این نرم افزارها در راستای تسهیل کارها استفاده شود و تعدادی از شرکت ها به تازگی در مسیری قرار گرفته اند که از هوش مصنوعی بهره ببرند.

 

حجم ویدیو: 30.59M | مدت زمان ویدیو: 00:03:01 دانلود ویدیو

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.