×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Sunday, 14 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
بیمه آسیا نقش موثری در تثبیت سرمایه‌گذاری و رفع مخاطرات دارد

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، مدیر مرکز کل حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی با ذکر وظایف اصلی این وزارتخانه و نقش موثر بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه در تحقق این وظایف گفت: شرکت‌های بیمه می‌توانند در تقویت حوزه سرمایه‌گذاری نقش موثر و کارآمدی را داشته باشند.

وی در ارتباط با موضوع پرداخت خسارت 550 میلیارد تومانی بیمه آسیا به شرکت الکترواستیل در سال 1402 اظهار داشت:  بیمه آسیا با ارائه پوشش بیمه‌ای مناسب و پرداخت به موقع خسارت، نقش موثری در تثبیت سرمایه‌گذاری و رفع مخاطرات داشت.

گفتنی است اشاره مدیرکل مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی، به وقوع آتش سوزی در کارخانجات لوازم خانگی الکترو استیل  مشهد در اوایل سال گذشته است که در پی وقوع این حادثه، بلافاصله ارزیابی خسارت ها با حضور کارشناسان و بازدید مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین فنی انجام شد و در کمترین زمان ممکن، کل خسارت 550 میلیارد تومانی این واحد بزرگ تولیدی پرداخت شد و این کارخانه فعالیت خود را از سر گرفت.  
پرپنجی در ادامه سخنان خود، با تاکید بر فعال شدن شرکت بیمه آسیا در مولدسازی و سرمایه‌گذاری، اظهار داشت: صنعت بیمه می‌تواند با تبدیل دارایی‌های راکد به دارایی‌های مولد و ایجاد ارزش افزوده، به افزایش امنیت اقتصادی در کشور کمک کند.
مدیر کل مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی با تصریح اهمیت اساسی ارتباط با مشتری بیان داشت: کیفیت خدمت رسانی و ارتباط با مشتریان بطور حتم به سوددهی منتج می‌شود و بالتبع رضایت جامعه را در پی دارد که می‌تواند ارتباط جامعه با حکمرانی را بهبود بخشد.
پرپنجی در پایان، بهره وری در حوزه دیجیتال را مورد تاکید قرار داد و متذکر شد که صنعت بیمه می‌تواند به رشد فضای دیجیتال در کشور کمک کرده و با ارتقای امنیت فناوری اطلاعات، از بروز چالش‌ها جلوگیری کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.