×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 21 May , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
۱۲٫۵ همت تسهیلات ازدواج و فرزند در ۵۴ روز گذشته پرداخت شد

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، مهدی صحابی گفت:از ابتدای سال جاری تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ مبلغ ۹٫۵ همت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت شده است که این مبالغ نشان دهنده رشد تسهیلات ازدواج به میزان  ۲۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

وی افزود :همچنین طی این مدت  مبلغ ۳ همت تسهیلات قرض الحسنه فرزند به متقاضیان پرداخت شده است که نشان دهنده ۱۰ درصد رشد بابت تسهیلات فرزندآوری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

مهدی صحابی گفت: در سال ۱۴۰۲ نیز در مجموع مبلغ ۱۵۸ همت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۷۷۳ هزار و ۳۳ نفر از متقاضیان پرداخت شده است .

مدیر اداره اعتبارات افزود: همچنین در سال گذشته در مجموع ۴۶ همت تسهیلات فرزند آوری به ۷۴۰ هزار و ۳۸۷ نفر از متقاضیان پرداخت شده است. 

 مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی خاطرنشان کرد : از زمان ابلاغ مصوبه شورای پول و اعتبار در تیرماه سال ۱۴۰۱ تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳،برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن از محل موضوع ماده ۴ قانون جهش تولید مسکن  تعداد ۵۱۸٫۳۳۵ نفر تشکیل پرونده داده‌اند که از این تعداد، ۴۵۳٫۳۴۵ نفر به مبلغ ۳۵ همت تسهیلات دریافت کرده اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.