×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 20 April , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر
تصویب صورت‌های مالی و اساسنامه جدید در مجامع بیمه اتکایی ایرانیان

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، در  این جلسه، پس از ارائه گزارش هیات مدیره توسط محمد رضا کشاورز مدیر عامل بیمه اتکایی ایرانیان و استماع گزارش حسابرس، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ با اکثریت آراء حاضرین مورد تصویب قرار گرفت. بیمه اتکایی ایرانیان در سال مالی گذشته موفق به تحقق سود خالص ۵,۹۰۶,۳۸۷ میلیون ریال شد که با تصویب مجمع ۲۰۰ ریال به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم گردید.

محمد رضا کشاورز ضمن تبیین روندهای موجود در صنعت بیمه اتکایی کشور و همچنین تشریح برخی از برنامه‌های آتی بیمه اتکایی ایرانیان، آینده این شرکت را درخشان توصیف نمود. تحول مدل کسب و کار مبتنی بر دیتا، دستیابی به سهم بازار هدف‌گذاری شده و ارتقای بازده سرمایه‌گذاری‌ها از مهمترین برنامه‌های بیمه اتکایی ایرانیان می‌باشد که مورد توجه و استقبال صاحبان سهام قرار گرفت.

همچنین، در مجمع عمومی فوق‌العاده بیمه اتکایی ایرانیان، پس از تشریح تغییرات عمده اساسنامه مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار توسط محمد رضا کشاورز، سهامداران موافقت خود با اصلاح اساسنامه را اعلام و آن را به تصویب رساندند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.