×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Friday, 21 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
پرداخت بالغ بر 3800 میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد تأمین‌اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، دکتر مهدی اسلامی معاون درمان این سازمان در این زمینه گفت: در سال جاری و با تجهیز منابع صورت گرفته، سرعت و حجم پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد افزایش یافته است و به تازگی نیز علاوه بر پرداخت‌های گذشته در این حوزه،  بیش از 3800 میلیارد تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد دانشگاهی و خصوصی پرداخت شده است.

 

وی افزود: این پرداخت‌ها شامل پرداخت 1555 میلیارد تومان به دانشگاه‌های علوم پزشکی و 1161 میلیارد تومان سهم سازمان تأمین‌اجتماعی از هزینه‌های دارویی به داروخانه‌های طرف قرارداد است.
معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: در این مرحله از پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد، همچنین 837 میلیارد تومان از مطالبات رسیدگی‌شده مراکز غیردانشگاهی و 295 میلیارد تومان نیز از مطالبات مراکز دیالیز طرف‌قرارداد پرداخت شده است.
دکتر اسلامی با تشکر از ارائه‌دهندگان خدمات سلامت که در امر درمان بیمه‌شدگان تأمین‌‌اجتماعی با این سازمان همکاری دارند از تلاش سازمان تأمین‌اجتماعی برای کاهش دوره زمانی بازپرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد این سازمان خبر داد و افزود: در تلاش هستیم که با بهبود شرایط منابع سازمان تأمین‌اجتماعی متأثر از برنامه‌های تحولی در حال پیگیری در این سازمان، ‌در ماه‌های آتی هم پرداختی‌ها به مراکز طرف قرارداد را با سرعت و در حجم ریالی بیشتر از ماه‌های پیش ادامه دهیم.

 


 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.