×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Sunday, 14 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر
آغاز عملیات احداث بزرگترین مرکز درمانی سرپایی تأمین‌اجتماعی در استان گلستان

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام محمود ترابی امام جمعه گنبدکاووس، مهدی دهرویه معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس، محمد کوهستانی رئیس هیئت‌مدیره کانون بازنشستگان تأمین‌اجتماعی استان گلستان، محمد شهرکی رئیس مجمع خیرین سلامت گنبدکاووس و نیز رمضان زینلی مدیر درمان و قربان زنگانه مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان گلستان برگزار شد، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: یکی از رویکردهای دارای اولویت در دولت مردمی سیزدهم، توسعه خدمات به‌ویژه خدمات درمانی است که این رویکرد در سازمان تأمین‌اجتماعی نیز با قوت و قدرت در حال پیگیری است.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: در حال حاضر سازمان تأمین‌اجتماعی بالغ بر 133 پروژه درمانی را در سراسر کشور در حال ساخت، توسعه و طراحی دارد. در استان گلستان هم 4 پروژه‌ برای توسعه ظرفیت‌های ارائه خدمات درمانی رایگان به بیمه‌شدگان در حال اجرا داریم.
وی افزود: یکی از پروژه‌های مهم توسعه ظرفیت‌های ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان استان گلستان، ارتقای هتلینگ 50 تخت بیمارستانی در بیمارستان خاتم‌الانبیای گنبدکاووس است که با هزینه‌ای بالغ بر 60 میلیارد تومان اجرا شده و در بازدیدی هم که از این بخش داشتیم؛ در ارتقای رضایتمندی بیماران و ارتقای کیفیت خدمات بسیار مؤثر بوده است.
موسوی همچنین گفت: امروز همچنین عملیات احداث پلی‌کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی این بیمارستان آغاز می‌شود که 4500 متر زیربنای درمانی را به این بیمارستان اضافه می‌کند و با احتساب هزینه زمین، اعتبار اختصاص یافته به اجرای این پروژه بالغ بر 250 میلیارد تومان است و امیدواریم ظرف مدت 18 ماه، به بهره‌برداری برسد.      
به‌گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی در این مراسم همچنین  رمضان زینلی مدیر درمان تأمین‌اجتماعی استان گلستان، با اشاره به این‌که احداث درمانگاه تخصصی و فوق‌تخصصی بیمارستان خاتم‌الانبیای گنبدکاووس از مصوبات دومین سفر مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به این استان بوده است، گفت: این سومین سفر مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به استان گلستان است و امروز پروژه‌های متعدد توسعه ظرفیت‌های درمانی تأمین‌اجتماعی در تمام مناطق استان در حال اجراست و مرکز درمانی تخصصی و فوق‌تخصصی بیمارستان خاتم‌الانبیای گنبدکاووس که شامل تمام بخش‌های کلینیکی و پاراکلینیکی موردنیاز خواهد بود، بزرگ‌ترین درمانگاه تأمین‌اجتماعی استان گلستان خواهد بود.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، بیمارستان خاتم‌الانبیای گنبدکاووس که در زمینی به مساحت 13 هکتار و زیربنای 33 هزار متر مربع در سال 1375 احداث شده است، دارای 176 تخت بیمارستانی است. شهرستان گنبدکاووس جمعیتی حدود 360 هزار نفر دارد و جمعیت بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی این شهرستان 135 هزار نفر است.
سازمان تأمین‌اجتماعی در استان گلستان، 2 بیمارستان و 9 مرکز درمانی سرپایی ملکی دارد که به همراه 1517 مرکز کلینیکی و تشخیصی و دارویی طرف‌قرارداد این سازمان، سالانه بالغ بر 11.5 میلیون خدمت درمانی به بیمه‌شدگان این استان ارائه می‌کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.