×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر
افتتاح ساختمان جدید شعبه نوشهر گامی دیگر در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان بیمه البرز

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، مدیرعامل این شرکت درآیین افتتاحیه با اشاره به سهم هفت درصدی استان مازندران از تولید حق بیمه و خسارت، ظرفیت بیمه ای این استان را به دلیل دارا بودن ظرفیت گردشگری بالا دانست و گفت: بیمه البرز در استان مازندران دارای چهار شعبه است که در شرق و‌غرب مازندران تقسیم شده و امروز با افتتاح این ساختمان در غرب استان مازندران گامی دیگر در راستای خدمت رسانی با کیفیت به مشتریان این شعبه برداشته شد.

موسی رضایی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت سیزدهم و توجه ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی به صنعت بیمه، گفت: در 20 سال گذشته خوشبختانه صنعت بیمه کشور توانست تحریم های ناعادلانه علیه ایران را در این صنعت بی اثر کند و تمام 500 میلیارد دلار ریسک بیمه ای کشور را پوشش دهد.
وی ابراز امیدواری کرد با اراده دولت مبنی بر توسعه این صنعت، شرکت های بیمه به عنوان یکی از بازیگران اصلی بازار مالی، نقش تاثیرگذار خود را که همانا ایجاد امنیت، آرامش و اطمینان بخشی در جامعه و مدیریت ریسک آحاد مختلف جامعه است، به بهترین نحو ایفا کنند و ضریب نفوذ بیمه کشور که هم اکنون فاصله زیادی با میانگین جهانی دارد را افزایش دهند.
نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز با تاکید بر نیاز جامعه به خدمات بیمه ای تاکید کرد: اگر فردی فاقد بیمه نامه است به دلیل عدم شناخت کافی از محصولات و‌مزایای این حوزه است واین نیازمند معرفی هر چه بهتر صنعت بیمه و تبیین نقش آن در امنیت جامعه است.
وی با اشاره به ساختار فنی قدرتمند بیمه البرز و برتری آن در شاخص های بیمه گری و مالی، عرضه محصولات نوین همانند بیمه های شوکا و بلوط را اقدام بسیار مثبتی دانست که مورد استقبال عموم جامعه قرار گرفته است و از ارائه بیمه حوادث انفرادی در آینده ای نزدیک خبر داد که انتفاعی دو طرفه برای شبکه فروش و آحاد جامعه خواهد‌ داشت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.