×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Sunday, 14 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
برندگان جشنواره پرتو در بخش بیمه‌گذاران مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری امتداد ، طی مراسم قرعه‌کشی که با حضور برخی معاونان، مدیران و کارشناسان این شرکت برگزار شد، برندگان ویژه جشنواره پرتو در بخش بیمه‌گذاران، انتخاب شدند.  

بر اساس این گزارش، در جشنواره فروش ویژه  پرتو بیمه نوین که در از دهم مرداد الی هفتم شهریور ماه سال جاری برگزار شد، با هدف تشویق مشتریان به ضرورت بیمه و افزایش آگاهی در خصوص محصولات بیمه‌ای و نیز افزایش توانمندی و انگیزه نمایندگان جوایزی برای بیمه‌گذاران  و شبکه فروش در نظر گرفته شد.

مشتریان واجد شرایط در جشنواره پرتو بر اساس شاخص‌هایی همچون میزان خرید بیمه‌نامه و حق بیمه پرداختی در دو گروه بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری و سایر محصولات بیمه‌ای ارائه شده در این جشنواره مورد ارزیابی قرار گرفتند که در مراسم قرعه‌کشی در هر گروه از مشتریان به قید قرعه سه برنده خوش شانس انتخاب شدند و به زودی هدایای آنان اهدا خواهد شد.

همچنین پیشتر جوایز نمایندگان برتر در جشنواره فروش پرتو به ایشان اهدا شد.

گفتنی است؛ شرکت بیمه نوین با هدف خلق ارزش برای مشتریان و گسترش فرهنگ بیمه‌ای، تا پایان سال جاری جشنواره‌های فروش دیگری همراه با جوایزه ویژه را نیز برنامه‌ریزی کرده است که در زمان مقتضی به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.