×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Monday, 6 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
دستاوردها و خدمات فناورانه بیمه پارسیان معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری امتداد ،  همزمان با سالروز صنعت بیمه و برگزاری همایش ملی بیمه و توسعه، نمایشگاه جانبی این همایش با هدف معرفی خدمات بیمه ای برگزار شد، شرکت بیمه پارسیان نیز با برپایی غرفه چتر همراه پارسیان در این نمایشگاه به معرفی دستاوردها و خدمات فناورانه جدید خود پرداخت.


براساس این گزارش در این نمایشگاه که با استقبال کثیری از مدیران ارشد، خبرنگاران و فعالان صنعت بیمه مواجه شد، بیمه پارسیان خدمات جدید خود را در راستای توسعه خدمات با تکیه بر تحول دیجیتال و محصولات هوشمند در زنجیره ارزش خدمات بیمه ای، معرفی کرد. از جمله محصولات و خدمات فناورانه این شرکت اپلیکیشن چتراه همراه پارسیان می باشد که کلیه خدمات مورد نیاز در حوزه بیمه اعم از صدور و تمدید بیمه نامه، اعلام و پرداخت خسارت آنلاین، مشاهده تمامی بیمه نامه و .. را دربر می گیرد. از دیگر خدمات می توان به باشگاه مشتریان، نهال زندگی اشاره کرد.


بیمه پارسیان همواره با رویکرد تحول دیجیتال و هوشمند سازی خدمات بیمه ای در تلاش بوده و در سال جاری نیز با نگاه بیشتری به حوزه فناوری در صنعت بیمه و طراحی محصولات و خدمات نوآورانه و تاکید به ساده سازی و برخط بودن خدمات گام برداشته و در این مسیر جدید، خدمات گسترده هوشمند و بر پایه دیجیتال و الکترونیک را ارایه کرده است تا با توجه به ضرورت زندگی امروز بیمه گزاران و مشتریان بتوانند به سهولت به خدمات بیمه ای دسترسی داشته باشند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.