×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Monday, 5 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر
کوثر سود خالصش را 59 درصد رشد داد

به گزارش پایگاه خبری امتداد، شرکت بیمه کوثر که با نماد کوثر(بکوثر) و سرمایه 16,885 میلیارد ریال از شرکت های بیمه فعال در بازار سرمای کشور به حساب می آید، به استناد مصوبۀ مجمع عمومی عادی 9 مردادماه 1400 و جلسۀ هیات‌ مدیرۀ 29 آبان ماه 1401، اسامی اعضای هیات ‌مدیره و نمایندگان آنها و سمت هریک را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، علی اصغر محرابیان، مهدی سهیلی فر، محسن امیری زاده، ابوالفضل آقادادی و ولی الله بهزادی نیا اعضای هیات مدیره بیمه کوثر معرفی شده اند که از این میان، علی اصغر محرابیان ریاست هیات مدیره و ابوالفضل آقادادی نایب رییسی هیات مدیره و مدیریت عاملی این شرکت بیمه را عهده دار است. 

بر اساس صورت های مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به پایان شهریورماه امسال، درآمد حق بیمه ناخالص شرکت بیمه کوثر بیش از 27.591 میلیارد ریال اعلام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 61 درصد بیشتر شده است.

درآمدهای بیمه ای این شرکت بیمه همه با 75 درصد رشد به بیش از 33.374 میلیارد ریال رسیده و سود خالص کوثر هم عددی نزدیک به 7.100 میلیارد ریال را نشان می دهد که نشان دهنده رشدی 59 درصدی نسبت به پایان شهریورماه سال گذشته است.

سود خالص شرکت بیمه کوثر هم به ازای هر سهم در پایان نیمه اول سال جاری ، 420 ریال اعلام شده که نشان دهنده رشدی 59 درصدی است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.