×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Tuesday, 7 April , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر
فراخوان شرکت در مزایده املاک بانک کارآفرین در تهران

شرایط و نحوه شرکت در مزایده

۱٫مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۵%مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی است که می‌بایست توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در برگ شرایط مزایده (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک کارآفرین) واریز و اصل رسید آن با قید ردیف و مشخصات ملک انتخابی تحویل شود.

۲٫متقاضیانی که جهت دریافت اسناد مزایده به‌صورت حضوری به بانک مراجعه می‌کنند، می‌بایست مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ریال به شماره حساب ۹-۶۵۱-۰۱به نام امور مالی بانک واریز نموده وفیش واریزی را نیز ارائه نمایند.

۳٫بانک در قبول یا رد یک یا تمامی پیشنهادات مختار است.

۴٫کلیه املاک مربوطه با وضع موجود و شرایط روز ملک به فروش می‌رسند و بانک تعهدی از بابت هرگونه تعمیرات، تجهیز ساختمان و یا پیگیری امور شهرداری‌ها اعم از قرارگیری در هرگونه طرح احتمالی شهرداری و تخلفات ساختمانی و یا اخذ عدم خلاف، پایان کار جدید ملک، و جرایم و عوارض تغییر کاربری و…نخواهد داشت و خریدار شخصاً مسئول پیگیری، اقدام و پرداخت هزینه‌های مربوطه می‌باشد.

۵٫در مواردی که سهم‌الشرکه به‌صورت مشاعی واگذار می‌گردد، بانک هیچگونه مسئولیتی در قبال افراز سهم مشاعی و اخذ سند تفکیکی ندارد و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.

۶٫در خصوص املاک عدم تخلیه (دارای متصرف)، بانک هیچگونه مسئولیتی در خصوص تخلیه ندارد و مسئولیت کامل رفع تصرف و تخلیه متصرف به عهده خریدار می‌باشد.

شرایط پرداخت بهای مورد معامله

۱٫نقدی

۵۰%بهای مورد معامله ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام نتایج بازگشایی پاکت‌ها و مابقی مبلغ معامله پس از استعلام مربوطه از مراجع ذیربط و همزمان با انتقال قطعی مورد معامله و تحویل ملک به خریدار در دفتر اسناد رسمی دریافت می‌گردد.

۲٫قرارداد اجاره به شرط تملیک

گروه الف) قرارداد اجاره به شرط تملیک به‌صورت ۵۰%بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد، و ۵۰%به‌صورت اقساط ۲۴ماهه با نرخ ۱۸%

گروه ب) قرارداد اجاره به شرط تملیک به‌صورت ۴۰%بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد، و ۶۰%به‌صورت اقساط ۳۶ماهه با نرخ ۲۰%

گروه ج ) قرارداد اجاره به شرط تملیک به‌صورت ۳۰%بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد، و ۷۰%به‌صورت اقساط ۴۸ماهه با نرخ ۱۸%

۳٫شرایطی

۳۰%بهای معامله همزمان با انعقاد قرارداد، ۶۰% همزمان با تحویل ملک، و ۱۰% همزمان با انتقال سند (سایر شرایط قابل پیشنهاد و بررسی خواهد بود)

در شرایط مساوی بودن قیمت پیشنهادی، تقاضای نقدی برای کلیه املاک در اولویت می‌باشد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، بازدید و دریافت فرم شرکت در مزایده می‌توانند از تاریخ نشر آگهی ظرف مدت یک هفته در ساعات اداری (۸صبح لغایت ۱۵بعدازظهر) به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر، روبه‌روی درب اصلی پارک ملت، خیابان ناهید غربی، پلاک ۹۷، ساختمان مرکزی بانک کارآفرین، طبقه سوم (اداره املاک و قراردادها) مراجعه نموده و یا با شماره تلفن‌های ۲۶۲۱۴۹۷۵-۰۲۱و ۶- ۲۶۲۱۵۱۴۴-۰۲۱تماس حاصل نمایند.

متقاضیان می‌بایست پیشنهادات خود را تا تاریخ اعلام شده به آدرس تهران، صندوق پستی ۴۶۵۹-۱۵۸۷۵ارسال نمایند و یا به صورت حضوری به نشانی ساختمان مرکزی بانک کارآفرین تحویل داده و رسید دریافت نمایند

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.