×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ آبان - ۱۳۹۸  
true
true
اعطای ۵٫۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکتهای دانشبنیان توسط بانک آینده

به گزارش پایگاه خبری امتداد، به استناد گزارشهای عملکردی سامانه غزال (سامانه مدیریت یکپارچه در خواستها و فرآیندهای ارائه خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی)، تعداد ۶۰ (شصت) فقره تسهیلات با رقمی بالغ بر ۵٫۰۰۰ (پنج هزار) میلیارد ریال، توسط بانک آینده، طی مدت چهار ماه گذشته به شرکتهای مذکور، پرداخت شده است. همچنین در مدت مشابه، انواع ضمانتنامهها با ارزش ریالی ۱٫۳۰۰ (یک هزار و سیصد) میلیارد ریال، با شرایط مناسب و تخفیف‏های کارمزدی ویژه برای شرکتهای دانشبنیان، صادر گردیده است.

بانک آینده، علاوه بر اهتمام جدی برای ارائه خدمات بانکی به شرکتهای دارای مجوز از معاونت محترم علمی و فن‏آوری ریاستجمهوری، به منظور پشتیبانی از تجاریسازی ایدهها و محصولات نوآورانه و نیز حمایت از زنجیره ایده تا بازار، خدمت نوین دیگری را تدارک دیده است که طی آن نسبت به تامین بخشی از ودیعه اجاره و یا هزینه خرید محل کار برای شرکتهای شتابدهنده/ دانشبنیان، اقدام میکند.

بانک آینده، قصد دارد؛ با حضور بیش از پیش در حوزه نوآوریهای نوین و پیشرفته و نیز ایجاد بازار برای شرکتهای دانشبنیان و فن‏آور در عرصههای راهبردی، زمینه ظهور بیشتر استعدادها و توانمندیهای دانش‏آموختگان و نوآوران کشور را، فراهم آورد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false