×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Tuesday, 28 November , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 15 خبر
معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی معارفه و معاونین سابق این حوزه تکریم شدند

به گزارش پایگاه خبری امتداد، سالاری در این مراسم گفت: از همکارانی که تا امروز مسئولیت‌ معاونت بیمه ای و اداری و مالی را عهده‌دار بوده‌اند تشکر می کنم و کماکان از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد.اما قطعا در برخی حوزه‌ها نیازمند سرعت بیشتر و برخی اصلاحات و تغییرات هستیم.

وی با اشاره به مسائل حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: باید مشکلات مربوط به حوزه درمان بویژه در درمان غیر مستقیم برطرف کنیم و کنترل در حوزه پرداختها را باید مورد توجه داشته باشیم و از افزایش بدهی‌ها در مراکز طرف قرارداد جلوگیری کنیم.

دکتر سالاری تصریح کرد: پرداخت دقیق و به موقع مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد باعث افزایش اعتبار دفترچه‌های درمان می‌شود. بدین منظور جلساتی با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته ایم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: نیمی از مردم کشور از دفترچه درمان سازمان تامین اجتماعی استفاده می کنند و پرداخت های مطالبات مشروط به استفاده از سامانه پرونده الکترونیک خواهد بود. بنابراین چارچوب کلی درآمد- هزینه‌ها و وصول مطالبات را اصلاح خواهیم کرد.

وی افزود: وصول درآمدها و افزایش شفافیت در وصول مطالبات باید بهبود یابد و همچنین باید این موضوع را پیگیری کنیم که رفتار سازمان تامین اجتماعی ساده‌تر و شفاف تر باشد .

دکتر سالاری با بیان اینکه در حوزه آی تی اقدامات خوبی انجام می شود، گفت: در بخش جمع آوری و تلفیق سوابق بیمه‌ای پیشرفت های خوبی در حال انجام است و امیدواریم این حوزه بهبود یابد.

وی با اشاره به اینکه خدمات در شعب تامین اجتماعی باید به نحوی باشد که تمامی خدمات توسط یک همکار به مراجعه کننده ارائه شود و نیازی به ارجاع مضاعف نباشد، افزود: سازوکارهایی باید طراحی کنیم که به خواسته‌های مراجعه کننده به شعب پاسخ داده شود و به نحوی عمل کنیم که برای رسیدگی به اعتراض احتمالی مراجعین نیاز به مراجعه به مرکز استان نباشد.

وی با اشاره به معاونان جدید سازمان تامین اجتماعی که امروز معارفه می شوند، گفت: آقای هادی زبده شیرکوهی از تجارب خوبی برخوردار هستند و انتظار داریم کارهای بودجه سال آینده را تسریع کنند. آقای قریب که مسئولیت حوزه مهمی را بر عهده گرفته اند و با توجه به تجاربی که دارند از عهده این مسئولیت بر می آیند.

دکترعلی حیدری، عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از زحمات و تلاش‌های آقایان زدا و محقق زاده تشکر می کنم.آقای محقق زاده اقدامات قابل توجهی در زمینه ساماندهی و نظم بخشی به فعالیت‌های حوزه اداری و مالی سازمان انجام دادند. آقای قریب نیز از نیروهای موفق معاونت بیمه‌ای هستند و تامین منابع مالی سازمان بر عهده وی است .

دکتر حیدری افزود: تامین اجتماعی دارای مشخصه‌های منحصر به فرد است. خدمات این سازمان به گونه‌ای است که خدمت رسانی آن قابل توقف نیست و هر گونه تغییر و اصلاحی در این سازمان باید توام با فعالیت و خدمات رسانی باشد.

وی ادامه داد: برنامه و بودجه و همچنین تشکیلات سازمان تامین اجتماعی در درون مجموعه تصویب می‌شود که از نقاط قوت این سازمان است.

محمد حسن زدا قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از مهر سال ۹۲به عنوان معاون بیمه‌ای مشغول خدمت در این سمت شدم و در این ۶سال برای اعتلای سازمان تلاش کردیم .

 زدا افزود: جلسات هم اندیشی را در معاونت بیمه ای اجرا و انتقادات و پیشنهادات همکاران را با دقت پیگیری کردیم. ۵اداره کل این معاونت اعضای یک پیکره هستند و مسائل را با کمک این همکاران پیگیری کردیم.

وی از زحمات و تلاش های مشاوران، مدیران کل و کارکنان مجموعه معاونت بیمه ای تقدیر کرد و اظهار داشت: در هر یک از ادارات کل اقدامات بزرگی انجام شده است که نتیجه همکاری تمامی واحدها است.

زدا ضمن قدردانی از خدمات آقای محقق زاده معاون سابق اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی، برای معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای این سازمان آرزوی موفقیت کرد و گفت: موفقیت این مدیران موفقیت سازمان است و هرچه در توان داشته باشیم برای موفقیت آنها دریغ نخواهیم کرد.

هادی زبده شیرکوهی، معاون جدید اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: از دکتر سالاری به خاطر اعتمادی که در واگذاری این مسئولیت به من داشتند، تشکر می کنم.

زبده شیرکوهی افزود: اهمیت سازمان تامین اجتماعی و معاونت اداری و مالی آن موضوع آشکاری است و امیدوارم با راهنمایی دکتر سالاری و همکاری تمامی مدیران بتوانیم اهداف سازمان که خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان است را تحقق ببخشیم.

وی گفت: هر سازمانی در هر مقطعی نیاز به بازنگری دارد و اصلاحات در فرآیندهای آن ضروری است و سازمان تامین اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقای کیفیت امور جاری، داشتن افق مدیریتی و وجود نگاه سه جانبه و همگرایی در این سازمان اهمیت بالایی دارد. بحث بودجه در سازمان تامین اجتماعی اهمیت بالایی دارد و برای داشتن بودجه هدفمند و عملیاتی تلاش می کنیم تا در برنامه زمانبندی شده آن را تعریف ‌کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد تا اهداف سازمان تامین اجتماعی محقق شود وبه ذی‌نفعان سازمان که قشر فراگیری در جامعه هستند، خدمت رسانی شود.

مهرداد قریب، معاون جدید بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: از دکتر سالاری که به من اعتماد کردند و این مسئولیت را در شرایط سخت کشور به من محول کردند تشکر می کنم.

قریب افزود: با شرایط سختی در کشور ومتاثر آن در سازمان تامین اجتماعی روبرو هستیم. از تمام توان خود و همکاران برای هدایت و راهبری این سازمان بهره خواهیم گرفت.

وی با اشاره به برنامه های آتی معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: همکاری و تعامل مستمر و سازنده با دولت و مجلس و شرکای اجتماعی را تقویت خواهیم کرد. ایجاد رضایتمندی در جامعه هدف، آموزش و ارتقا همکاران، نظارت مستمر بر عملکرد واحدها و کارکنان، اصلاح فرآیندها و اصلاحات پارامتریک را مورد توجه قرارخواهیم داد.

وی با بیان اینکه توکل به خدا و تلاش بیشتر باعث می‌شود که راه‌ها برای حرکت و فعالیت بیشتر هموار شود، تصریح کرد: اتحاد و انسجام مجموعه درونی سازمان و وحدت بین مجموعه می‌تواند در پیشبرد کارها کمک کند.

مهرداد محقق زاده، معاون سابق اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: برای افزایش شفافیت در حوزه نیروی انسانی و پرداختها اقداماتی در حال انجام است که با تکمیل این برنامه افزایش عدالت در پرداختها را شاهد خواهیم بود.

محقق زاده افزود: بودجه سال ۹۹سازمان تامین اجتماعی درحال تدوین است و بودجه مبتنی بر واقعیت خواهد بود که آقای هادی زبده شیرکوهی آن را به ثمر خواهد رساند.

گزارش تصویری مراسم معارفه و تکریم معاونان اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.