×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Sunday, 10 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 8 خبر
افتتاح مدرسه شهدای بیمه آسیا در استان آذربایجان شرقی

به گزارش پایگاه خبری امتداد، آیین افتتاح مدرسه شهدای بیمه آسیا طی مراسم با شکوهی با حضور سرپرست مدیریت روابط عمومی، سرپرست منطقه سه بیمه آسیا، سرپرست شعب استان آذربایجان شرقی بیمه آسیا ، خانم آقاپور، نماینده مردم شهرستان شبستر و تسوج در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شبستر، نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز و نوسازی استان آذربایجان شرقی، معاون توسعه و مدیریت استانداری استان، مدیر آموزش و پرورش و اعضای شورای اداری شهرستان شبستر، اعضای شورای آموزش و پرورش تسوج و مدیر آموزش و پرورش شهرستان صوفیان و همچنین کلیه ساکنان روستای حیدر آباد، برگزار شد.

در این مراسم، نماینده مجلس شورای اسلامی، معاون توسعه استانداری استان آذربایجان شرقی و رییس آموزش و پرورش شهر تسوج طی سخنانی از تلاش و اقدام خیرخواهانه شرکت بیمه آسیا در ساخت این مدرسه ، تشکر و قدردانی کردند.

بنابر این گزارش، مدرسه شش کلاسه شهدای بیمه آسیا ، دومین مدرسه ای است که توسط بیمه آسیا در مناطق محروم کشور و در زمینی به مساحت 1300 متر مربع و زیر بنای 392 متر مربع ساخته شده است. اولین مدرسه شهدای بیمه آسیا در روستای گرگ از توابع شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان در سال تحصیلی 96ـ1395 مورد بهره برداری قرار گرفت. همچنین سومین مدرسه شهدای بیمه آسیا، در استان خراسان جنوبی در منطقه ای دورافتاده و محروم در مجاورت مرز افغانستان در حال ساخت می باشد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.