×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Thursday, 7 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مدیر روابط عمومی بیمه آسیا منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری امتداد، مسعود بادین رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، طی حکمی محمد مظفر خرمی را به عنوان مدیر روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.

محمد مظفر خرمی به عنوان سومین مدیرروابط عمومی بیمه آسیا با سابقه بیش از ٢٨ سال فعالیت در این حوزه، سکان روابط عمومی این شرکت را به دست گرفت. خرمی فارغ التحصیل رشته ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و در حال حاضر دانشجوی دکترای توسعه اقتصادی و اجتماعی است.

وی پیش از این، معاون روابط عمومی بیمه آسیا بود. گفتنی است روابط عمومی بیمه اسیا با شروع فعالیت خود از سال ١٣٧٤ یکی از باسابقه ترین روابط عمومی های صنعت بیمه محسوب می شود و نیروی انسانی فعال در آن، عمدتا دانش اموخته دانشکاه های معتبر کشور هستند.

یکی ازمهمترین اهداف در هر سازمان ارتقاء سطح بهره وری است و نیروی انسانی درآن نقشی کلیدی و محوری ایفا می کند. در واقع، تداوم حیات سازمانی و بالندگی آن به زمینه هایی چون خلاقیت، نوآوری بستگی دارد که تحقق چنین شرایطی به علل و عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله مهمترین این عوامل جایگاه و نقش نیروی انسانی در سازمان است. امید است مدیریت جدید روابط عمومی این شرکت بیمه ای درمسیر تحقق اهداف خود وهمچنین در راستای پیشبرد اهداف عالی روابط عمومی گام‌های موثرتری را بردارد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.