×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Thursday, 7 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
ادامه مسیر تجارت‌نو در ساختمان‌نو با طعم غدیر

 

به گزارش پایگاه خبری امتداد؛ روز گذشته ۲۷مرداد ساختمان جدید ستاد مرکزی بیمه تجارت‌نو درحال و هوای جشن عیدغدیر با حضورقائم مقام مدیرعامل بانک تجارت و نماینده سهامداران عمده به همراه مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و پرسنل این مجموعه افتتاح شد.

دراین رویداد پس از اجرای قطعات موسیقی در وصف و گرامی داشت واقعه غدیر، مدیرعامل بیمه تجارت‌نو با تبریک عید ولایت و امامت تقارن آغاز به کار ستاد در ساختمان جدید با این ایام را از توفیقات مجموعه برشمرد.

نیما نوراللهی سال ۹۷را سالی پر زحمت درعین حال توام با موفقیت‌های چشم‌گیر برای شرکت توصیف کرده و در این خصوص گفت: افزایش پرتفو یکی از دستاوردهای مهم شرکت است. این رقم از ۹۴میلیارد تومان سال ۹۶به ۳۰۰میلیارد تومان درپایان سال ۹۷رسیده که حکایت از ۳برابر شدن ارزش پرتفو دارد.

وی با اعلام اینکه با وجود تمامی مشکلات ناشی از سیل، امروز پرتفوی شرکت نسبت به مشابه سال گذشته نیز جهش قابل توجهی داشته در توضیح این مهم گفت: ازابتدای سال ۹۸تا ۲۷مرداد، پرتفوی ۱۹۵میلیارد و ۸۰۰میلیون تومانی حاصل شده درحالی که مدت مشابه سال گذشته کل این رقم ۵۹میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان بوده است.

سربلند از سیل خروشان

وی در بخش دیگری از سخنان خود مدیریت سیل رخ داده درفصل بهار را از اقدامات قابل توجه بیمه تجارت‌نو دانسته و تاکیدداشت: کلیه مدیران علی رغم تمام سختی ها با نگاه ارزشی پای کار ایستادند که از ماحصل تلاش تیم های مستقر درمناطق سیل زده، خسارات وارده پس از ارزیابی دراسرع وقت پرداخت شد.

سکاندار تجارت‌نو تاکید داشت: هرچند بالاترین رقم پرداخت خسارت درمیان شرکت های بیمه از آن تجارت‌نو است اما این مساله باوجود شایعات نه تنها هیچ خللی در روند کار وبخش مالی مجموعه ایجاد نکرد بلکه توانستیم ضمن افزایش دستمزد پرسنل، ساختمان جدید نیز خریداری کنیم.

ساختمان جدیدسرمایه پرسنل و سهامداران

نوراللهی با تاکید بر اینکه یکی از ارکان جدی توسعه شرکت های بیمه‌ای منابع انسانی است ایجاد محیط درخورشان برای فعالیت اعضای خانواده تجارت‌نو در سراسر کشور را از اولویت های مهم مدیران مجموعه برشمرده و گفت: حال که با همت اعضای هیئت مدیره محیطی مطابق با استانداردهای روز دنیا جهت انجام امورتوسط پرسنل ستاد فراهم شده، برای همه ما مبدا جدیدی خواهد بود تا با تلاش مضاعف و انرژی بیشتر پرتفوی شرکت از ۲۰۰میلیارد تومان به یک هزار میلیارد تومان برسد.

مدیر عامل تجارت‌نو اعلام داشت: این ساختمان که موقعیت اداری مناسبی در شهر تهران دارد سرمایه‌ای برای پرسنل و سهامداران است.

راه رفته

در این مراسم، ابراهیم غلامی معاون توسعه سازمان تجارت‌نو همچنین گزارشی از فرایند خرید و تجهیزساختمان مذکور ارائه کرده و گفت: به دلیل اهمیت جایگاه نیروی انسانی مدیرعامل تاکید داشت در کوتاهترین زمان محیط کاری متناسب با استاندارهای روز مهیا شودکه در نتیجه حمایت وی و اعضای هیئت مدیره این مهم محقق شد.

قدرغدیر

درفصل دیگری از گردهمایی تعدادی ازاعضای خانواده بزگ تجارت‌نو، حجت الاسلام سید عباس موسوی مطلق که از مهمانان ویژه این مراسم بود با تقدیرازعملکرد بیمه تجارت‌نو درسیل اخیر، حضور مدیران و سایرعوامل در میان آن همه مشکلات و رنج را درخشان عنوان کرد.

وی برگزاری جشن غدیر در بیمه تجارت‌نو را اقدامی با ارزش دانسته و اظهارداشت: با تاسف باید بگویم شیعیان غدیر را فراموش کرده اند برای همین است که امروزه تشیع با مشکلات و مسائل عدیده ای رو بروست. غدیر نیاز به تبلیغات گسترده ای دارد تا جهانیان به عظمت این رویداد بزرگ تاریخ اسلام پی برند.

حاشیه شیرین

در پایان این مراسم پس ازپخش کلیپی از سالروز بازگشت آزادگان به وطن با بریدن کیک افتتاحیه توسط مدیرعامل، معاونان وهئیت مدیره کام مدعوین درفضای شاد ایجاد شده شیرین شد.

نشانی ساختمان شیشه‌ای

گفتنی است واحدهای اداری و فنی ستاد مرکزی در ساختمان ۶طبقه شیشه‌ای جدید به آدرس شریعتی، بالاتر از سه راه ضرابخانه، خیابان دیباج، پلاک۴، مستقرشده و خدمت رسانی به بیمه گذاران بدون وقفه درحال انجام است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.