×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Saturday, 14 December , 2019  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
بخشودگی جرائم بیمه ایی کارفرمایان خوش حساب

به گزارش پایگاه خبری امتداد، محمد دهقان افزود: کارفرمایان کارگاههای مشمول با تائید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه های استانی آن، در صورتی که جرایم مربوط به قبل از ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ باشد می توانند با مراجعه به سازمان تامین اجتماعی استان از مزایا و بخشودگی جرایم این تصویب نامه استفاده کنند.

محمد دهقان همچنین به مدت زمان اجرایی این تصویب نامه اشاره کرد و گفت: لازمه اجرایی این تصویب نامه اخذ تایید یه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه های استانی یکی از دلایل ارازی جهت برخورداری از بخشودگی مقرر در این مصوبه الزامی هست، زمان اجرای این مصوبه از تاریخ ۱۳/۰۳/۱۳۹۸ به مدت ۳ ماه خواهد بود.

وی در خصوص برنامه های حمایتی سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی در سال رونق تولید بیان کرد: درسالجاری حمایت های سازمان در سه بخش، تکمیل طرحهای نیمه تمام، فعال سازی واحدهای راکد و افزایش ظرفیت واحدهای نیمه فعال خواهد بود.

دهقان ادامه داد: برای حمایت از تعداد۱۷۶ واحد صنعتی و تولیدی که شامل ۶۷ طرح نیمه تمام ، ۵۴ واحد راکد و۵۵ واحد نیمه فعال به مبلغ ۶ هزارو ۷۲۰ میلیار ریال تسهیلات نیاز هست.

سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت استان آذربایجان غربی در مورد آخرین روند تسهیلات رونق تولید اذعان کرد: در سال جاری بالغ بر ۲۸۵ میلیارد ریال برای ۱۳ واحد تولیدی صنعتی مصوب گردید