×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Friday, 9 June , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
تودیع و معارفه مدیر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا

 

به گزارش پایگاه خبری امتداد، در این مراسم مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در سخنانی با تقدیر از عملکرد مدیریت سابق و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید بازرسی و انتظامات، اظهار امیدواری کرد با تلاش خالصانه کارکنان حوزه بازرسی، سلامت و امنیت خانواده بزرگ بیمه آسیا، تداوم داشته باشد.

در ادامه این مراسم، حجت ا… صالحی، مشاور وزیر و رییس مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیر سابق بازرسی بیمه آسیا، در سخنانی صیانت از کارکنان، اسناد طبقه بندی شده و امکانات و تجهیزات را از اهم وظایف حوزه بازرسی وانتظامات برشمرد و اظهار امیدواری کرد، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان بیمه آسیا این امر مهم، محقق شود.

وی همچنین با تاکید بر لزوم آمادگی کامل مسئولان نظام برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمن، از توطئه دشمن در فاصله انداختن بین مردم و مسئولان خبر داد و اظهار داشت: با روحیه انقلابی و کار جهادی می بایست نقشه دشمن را در ناکارآمد نشان دادن سیستم مدیریتی کشور و اشاعه ضعف و ناامیدی در بین مردم، خنثی کرد.

گفتنی است، طی حکمی از سوی مدیر عامل بیمه آسیا، مرتضی پیر علی به عنوان مدیر جدید بازرسی و انتظامات جایگزین احمد منصوری شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.