×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Saturday, 23 September , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 15 خبر
عذرخواهی سازمان تأمین اجتماعی بابت برخورد سلیقه‌ای یکی از کارکنان

به گزارش پایگاه خبری امتداد، در بیانیه صادر شده از سوی سازمان تأمین اجتماعی آمده است:

حفظ احترام و ایجاد فرصت برابر برای تمامی کارکنان و توجه به تنوع قومی و مذهبی کشور در جذب و ارتقاء شغلی همکاران یکی از مهمترین سیاست‌های سازمان تأمین اجتماعی در حوزه منابع انسانی است.

با وجود تأکیدات فراوان صورت گرفته مبنی بر حفظ حقوق و رعایت کامل احترام و منزلت تمامی همکاران بدون توجه به قومیت، جنسیت، مذهب و… متاسفانه برخورد ناپسندی با یکی از کارکنان شریف سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان جوانرود استان کرمانشاه به دلیل استفاده از لباس محلی صورت گرفته است.

این مسائل در سازمان تأمین اجتماعی بسیار نادر است و سرپرست محترم سازمان نیز پس از اطلاع از موضوع دستور برخورد با فرد خاطی و دلجویی از همکاری که مورد بی‌احترامی قرار گرفت را صادر کرده است.

بدیهی است که برخورد صورت گرفته ناشی از کج سلیقگی یکی از کارکنان بوده و در سطح سازمان تأمین اجتماعی همدلی و وفاق بین همکاران از اقوام و مذاهب مختلف به بهترین وجه در جریان است.   همکاران سازمان تأمین اجتماعی در مناطق مختلف می توانند از لباس‌هایی مطابق با آداب و رسوم محلی خود استفاده کنند.

بدینوسیله مراتب پوزش سازمان تأمین اجتماعی از همکاری که مورد بی‌احترامی قرار گرفته است اعلام و تأکید می‌شود که این سازمان مفتخر به خدمت رسانی به بیمه شدگان و همکاری با کارکنانی از تمامی اقوام و مذاهب کشور است و تمامی کارکنان سازمان با هر قومیت و مذهبی بزرگترین سرمایه این سازمان هستند

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.