×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Friday, 9 June , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
رقابت ۵۵۰۰ متقاضی نمایندگی بیمه‌های عمر و جنرال در هفت استان

به گزارش پایگاه خبری امتداد، در این آزمون ها که به طور همزمان در ۸مرکز دانشگاهی معتبر در شهرهای مشهد، کرمان، اهواز، ساری، بیرجند، تبریز و دو دانشگاه در شهر تهران برگزار شد، حدود ۵هزار و ۵۰۰نفر شرکت کردند.

سرپرست گروه آموزش های آزاد پژوهشکده بیمه اعلام کرد: ۳هزار و ۵۳۲نفر در آزمون نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی و یک هزار و ۹۳۹نفر در آزمون آداب حضور داشتند که نشان می‌دهد این دوره از آزمون‌ها همچون گذشته از استقبال قابل توجهی برخوردار بوده است.

مجید حاجی زاده افزود این آزمون‌ها به طور مستمر در پایان هر ماه برگزار می‌شود که برنامه زمانبندی آن‌ها در پرتال آزمون پژوهشکده بیمه قابل مشاهده است.

وی خاطر نشان کرد نتایج این آزمون طبق اعلام قبلی از طریق سامانه آزمون‌های پژوهشکده بیمه تا پایان هفته جاری اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای دریافت گواهینامه قبولی و سپری کردن ادامه فرایند دریافت پروانه فعالیت، برابر شرایط مندرج در آیین‌نامه های ۷۵، ۹۲و ۹۶مصوب شورای عالی بیمه اقدام کنند.

گفتنی است برنامه ‌های آزمون‌های سالانه از ابتدای سال در سامانه آزمون به همراه مقررات، آیین نامه ها، منابع و همچنین نمونه سوالات و پاسخنامه‌ آزمون‌های برگزار شده قابل مشاهده است و شرکت‌کنندگان آزمون ها می‌توانند گواهینامه خود را نیز از این سامانه دریافت کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.