×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Monday, 5 June , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر
بیمه پارسیان 283.3 ریال سود به ازای هرسهم تقسیم کرد

ه گزارش پایگاه خبری امتداد، بیمه پارسیان به عنوان یک شرکت بیمه بورسي امسال مجمع عمومي عادي سالانه و مجمع  فوق العاده خود را همزمان در یک روز برگزار و مفاد دستورجلسه ذكرشده در آگهي دعوت به دو مجمع را كه در جرايد به چاپ رسيده بود به تصويب سهامداران رساند.

در اين مراسم پس از قرائت آياتي چند از كلام ا… مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران ابتدا کلیپی از افتتاح مدارس بیمه پارسیان در مناطق زلزله زده کرمانشاه پخش شد پس از آن نسبت به انتخاب ریيس مجمع ، نظّار و منشي جلسه اقدام و پس از استقرار هيأت رئيسه مجمع و نمايندگان بيمة مركزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس در قسمت هيأت رئيسه، گزارش فعاليت هاي شركت در سال 97 از سوی مديرعامل ارائه شد.

از نكات قابل توجه رشد سودآوری و اندوخته هاي درخور توجه سال 97 بيمه پارسيان بود كه از سوی هادی اويارحسين نایب رییس هيأت مديره و مديرعامل شركت به تفصيل شرح داده شد.

كسب پورتفوي بيش از 20هزار و پانصد ميليارد ريال در سال 97 توسط بيمه پارسيان وسبد پرتفوی مناسب و همچنين وصول مطالبات از نكات ديگر حائز اهميت اين گزارش بود. 

رشد مناسب و تركيب بهينة پورتفوي، ايفاي تعهدات قانوني و آیين نامه‌اي، همچنين شفافيت صورتهاي مالي از نكات مثبت عملكرد شركت بیمه پارسیان در سال مالي مورد اشاره بود . 

در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانوني شركت قرائت و پس از ارائه پاسخ هاي لازم در مورد بندهاي گزارش حسابرس و بازرس و سؤالات مطروحه، صورت هاي مالي عملكرد منتهي به 29 اسفندماه 97 به تصويب رسيد و در زمينة ميزان تقسيم سود عملكرد سال مالي مذكور نيز بحث و بررسي لازم صورت گرفت و تقسيم مبلغ283.3 ریال سود به ازای هر سهم به تصويب حاضرين در مجمع رسيد .

در این جلسه، شرکت بیات رایان به عنوان حسابرس و بازرس قانوني اصلي براي سال مالي 98 تعيين و روزنامه هاي اطلاعات و دنياي اقتصاد نيز به عنوان روزنامه هاي كثيرالانتشار جهت درج آگهي هاي شركت انتخاب شدند . 


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.