×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Saturday, 23 September , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 3 خبر
بانک مرکزی در برخورد با متخلفان در هر موقعیتی جدی است

به گزارش پایگاه خبری امتداد، عبدالناصر همتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: در جریان دادگاه روز گذشته متهمین بانک سرمایه، در مورد مکاتبات معاونت نظارت بانک مرکزی با دادسرای جرائم پولی و مالی مطالبی مطرح شد.

وی در ادامه افزوده است: من هیچ اطلاعی از مکاتبات حوزه نظارت با دادستانی نداشتم. دلایل معاونت نظارت در مورد پاسخ های ارسالی و روند استعلام و پاسخگویی را به دقت بررسی و نظر بانک مرکزی اعلام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، در جلسه روز گذشته (سه شنبه) محمد هادی رضوی متهم ردیف اول بانک سرمایه عنوان شد که رییس شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت: بانک مرکزی به وظایف قانونی خود در خصوص استعلامات دادگاه عمل نمی کند اما در اسرع وقت پاسخ استعلام برخی متهمان را می دهد.

رضوی گفت که نامه ای به بانک مرکزی ارسال کرده است و پاسخ آن را برای دادگاه قرائت کرد.

قاضی مسعودی مقام اظهار داشت: بانک مرکزی به وظایف خود عمل نمی کند و چند ماه طول می کشد تا استعلامات ما را پاسخ دهد درحالی که مرسوم نیست بانک مرکزی به استعلامات متهمان پاسخ دهد.

در ادامه این جلسه «علی محمدی» رییس وصول مطالبات بانک سرمایه از همتی رئیس بانک مرکزی خواست که از طریق روابط عمومی به این ادعای متهم پاسخ دهد آیا بانک مرکزی طی نامه ای رسمی اعلام کرده است که نحوه تسهیلات آقای رضوی قانونی بوده است؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.