×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

افزونه جلالی را نصب کنید.  .::.   برابر با : Friday, 9 June , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
رضایتمندی بیماران بستری در مراکز تامین اجتماعی زنجان به ٩٠ درصد رسید

به گزارش پایگاه خبری امتداد، علی محمدی اظهار داشت: میزان رضایتمندی بیماران بیانگر ارائه خدمات مطلوب از لحاظ کمی و کیفی در بیمارستان های تامین اجتماعی این استان است.

محمدی افزود: یکی از اقدامات مهم درمان تامین اجتماعی طرح تکریم سالمندان است که بطور دقیق در تمامی مراکز درمانی استان در حال اجرا بوده و افراد بالای ۶۵سال به محض ورود به هر یک از مراکز درمانی با عنوان تکریم سالمندان بدون نوبت ویزیت شده و تحت معالجه و درمان قرار می گیرند.

وی ادامه داد: سال گذشته بیش از ١۶٢ هزار و ٨٠٠ نفر از بیمه شدگان و بیماران سالمند بالای ۶۵سال از خدمات درمانی سازمان تامین اجتماعی در استان بهره مند شده اند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن که ١۴٧ هزار و ٩٠٠ بیمار سالمند بود، رشد ١٠ درصدی را نشان می دهد.

وی خاطر نشان کرد: سالمندان و افراد پیشکسوت جزو نخبگان و خردمندان هستند و اجرای این طرح، بیانگر منزلت اجتماعی و شخصیت والای انسانی تجربه اندوزان و سالخوردگان است.

گفتنی است، هم اکنون ٢ بیمارستان، یک پلی کلینیک و چهار درمانگاه تحت پوشش این سازمان در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده فعالیت می کنند.

همچنین٢٣٠ پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک، ١٣۵مرکز پاراکلینیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه، ٣۵درمانگاه خصوصی و دولتی و ١٢ بیمارستان در استان زنجان طرف قرارداد تامین اجتماعی هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.