×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
true
true
طرح ساماندهی خیابان ولی عصر (عج) در آستانه نوروز انجام شد

امتداد :شهردار منطقه ۱۱ تهران در آستانه فصل بهار از اقدامات ویژه که در خیابان حضرت ولی عصر (عج) از میدان راه آهن تا تقاطع خیابان انقلاب با هدف ساماندهی این خیابان انجام شده است؛ خبر داد.

شبکه آبرسانی قطره ای و لوله گذاری داخل باغچه ها حد فاصل انقلاب تا لبافی نژاد

نصراله آبادیان با بیان این که درختان خیابان ولی عصر تا پیش از این به صورت دستی آبیاری می شدند ؛ گفت: این بخش از خیابان فاقد لوله آبرسانی بوده و به دلیل وجود بازارهای بورس پوشاک و البسه که باعث شده بود دستفروشان زیادی در پیاده رو و باغچه های این خیابان مستقر شوند؛ آسیب های زیادی هم به فضای سبز وارد آمده بود.

وی افزود: استقرار دستفروشان به دلیل ترددهای عرضی که از داخل باغچه ها شکل می گرفت و برپایی بساط باعث آسیب رساندن به درختان و فضای سبز و اختلال در عبور و مرور و همچنین ایجاد سد معبر شده بود که با هدف ساماندهی این محور به طول ۷۵۰ متر نرده گذاری انجام شد و در همین راستا احداث و توسعه باغچه های کناری با عرض یک متر و به طول ۳۵۰ متر همراه با لوله گذاری و آبرسانی به طول ۷۵۰ متر انجام شد .

کاشت ۵۵۰اصله درخت چنار / ۵هزار اصله نهال برگ بو و یاس هلندی

به گفته شهردار منطقه ۱۱ خیابان ولی عصر (عج) که همه آن را با چنارهایش می شناسند؛ نیاز به کاشت درخت در باعچه هایی دارد که برخی درختان آن به مرور زمان دچار آسیب شده و یا نیاز به کاشت درختان جایگزین دارند.

کاشت ۵۵۰ اصله چنار ۱۵ ساله از میدان راه آهن تا چهارراه ولی عصر در تقاطع خیابان انقلاب و کاشت ۵هزار اصله برگ بو از جمله اقداماتی بود که شهردار منطقه ۱۱ تهران به آن ها اشاره کرد.

جمع آوری پل های مازاد

آبادیان به جمع آوری پل های مازاد را که به صورت غیر مجاز توسط برخی واحدهای صنفی در مقابل مغازه ها نصب شده بود؛ اشاره کرد و گفت: به دلیل نرده گذاری و اصلاح دسترسی ها این پل های مازاد جمع آوری شدند و شهروندان از محل های مشخص دارای خط کشی عبور و مرور استفاده می کنند.

احداث زباله گیر در نهر خیابان

در ادامه تشریح اقدامات ویژه ساماندهی خیابان ولی عصر (عج) ، شهردار منطقه ۱۱ به نصب زباله گیر جهت جلوگیری از انتقال زباله ها به نهر خیابان اشاره کرد و گفت: آبرسانی بخشی از خیابان ولی عصر (عج) در قسمت جنوب خیابان مولوی تا میدان راه آهن دچار نقص بود که رفع شد. همچنین شبکه آبرسانی فعال شده است .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false