×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۷  
true
true
آینده صنعت بیمه از آن بیمه‌های زندگی است

به گزارش امتداد نیوز، ابراهیم کاردگر نایب‌رییس هیأت‌مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در چهارمین گردهمایی سالانه راهکارهای توسعه فروش بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز بیمه آسیا با رویکرد افزایش رضایتمندی مشتریان، آینده صنعت بیمه را از آن بیمه‌های زندگی عنوان کرد و افزود: با توسعه بیمه‌های زندگی، بیمه‌های غیرزندگی نیز توسعه می‌یابند.

مدیرعامل بیمه آسیا یکی از راهکارهای حمایت از تولید داخلی را، بیمه‌های زندگی نام برد و اظهارداشت: درآمد سرانه، یکی از متغیرهای تأثیرگذار در بیمه‌های زندگی است که تاثیر مستقیمی در فروش آن دارد.

نایب‌رییس هیأت‌مدیره بیمه آسیا ایجاد ارزش افزوده در چرخه اقتصاد را از ویژگی‌های کشورهای توسعه یافته نام برد و افزود: نقدینگی‌های حاصل از فروش بیمه‌های زندگی یکی از ابزارهای کنترل تورم در اقتصاد کشور است.

کاردگر، با تأکید بر توسعه بیمه‌های زندگی با به‌کارگیری دانش فناوری اطلاعات اظهار داشت: امروزه فناوری اطلاعات باید در خدمت توسعه بیمه‌های زندگی باشد و مشتری و شریک تجاری باید در بستر اینترنت هوشمندسازی شود.

مدیرعامل بیمه آسیا بر رعایت آیین‌نامه‌ها و قوانین صنعت بیمه تاکید کرد و قانون‌مداری در صنعت بیمه را الزامی دانست.

سخنرانی مهدی شریفی، معاون فنی مدیرعامل بیمه ­آسیا در بیمه­‌های اشخاص و مسئولیت، احمد سربخشیان، مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز، تقدیر از نمایندگان برگزیده و بیمه‌گذاران منتخب جشنواره فروش بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز، گفت­‌وگوی آزاد با حضور نمایندگان برتر بیمه­‌های زندگی و ارائه مقالاتی درخصوص بیمه‌های عمر و پس‌انداز از دیگر بخش‌های چهارمین گردهمایی سالانه راهکاری توسعه فروش بیمه‌های جامع عمر و پس‌­انداز بیمه آسیا بود.

انتهای پیام

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false