×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۶ مهر - ۱۳۹۷  
true
true
گرافیک سایت خبرگزاری مهر در ساعات آینده تغییر می‌کند

به گزارش امتداد نیوز، سید امیرحسن دهقانی، معاون خبر امتداد نیوز، در جمع شورای مدیران خبرگزاری، با اشاره به تغییرات سریع و پرشتاب در عرصه فناوری و شکل گیری بسترهای جدید رسانه ای از برنامه ریزی امتداد نیوز برای تغییر متناسب با این تحولات خبر داد و گفت: با توجه به تغییر ذائقه مخاطبان خبرگزاری در بستر تحولات جدید رسانه ای، گرافیک سایت امتداد نیوز با هدف تطیبق بیش تر با ذائقه مخاطبان تغییر می کند.

دهقانی افزود: در چند سال گذشته بخش عمده مخاطبان خبرگزاری، اخبار خبرگزاری را از روی رایانه های شخصی دنبال می کردند اما در طی دو سه سال اخیر، با شیب زیادی مخاطبان به سمت تلفن های همراه روی آورده اند به گونه ای که در حال حاضر بخش عمده مخاطبان، اخبار را از طریق تلفن های همراه دنبال می کنند. لذا یکی از رویکردهای اصلی در تغییرات گرافیکی جدید، چینش بهتر و متناسب تر صفحات مختلف سایت در تلفن های همراه است.

معاون خبر امتداد نیوز از بارگذاری گرافیک جدید خبرگزاری در ساعات آینده خبر داد و افزود: در گرافیک جدید همچنین سعی شده است ضمن حفظ ساختار کلی گرافیک گذشته، از آخرین روش های گرافیکی برای آرامش بخشیدن به مخاطب استفاده و در عین حال تنوع و زنده بودن بخش های مختلف سایت خبرگزاری حفظ شود.

به گفته دهقانی، افزایش تعداد تیتر دوم صفحه اصلی و صفحات سرویس ها، ایجاد بخش رادیومهر، افزودن امکانات جدید در بخش فیلم و عکس و همچنین نظرات کاربران از دیگر تغییراتی است که در گرافیک جدید سایت امتداد نیوز قابل مشاهده است.

true
true
true
true

false