×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۴ آبان - ۱۳۹۷  
true
true
استادیار اخراجی علم و صنعت مقابل وزارت علوم تحصن کرد+عکس

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه امتداد نیوز، یکی از استادیاران دانشگاه علم و صنعت در اعتراض به اقدام رئیس این دانشگاه مقابل وزارت علوم تحصن کرد.

بیشتر بخوانید:

  1. مسئولان با مسببان حادثه اخیر دانشگاه علم و صنعت برخورد کنند
  2. توضیحات رئیس دانشگاه علم و صنعت درباره اخراج اساتید

سعیدرضا مساح استادیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت که از صبح با خانواده‌اش مقابل این وزارت‌خانه تصحن کرده است در این زمینه به خبرنگار امتداد اظهار داشت: دو سال قبل به دلایل نامشخصی از دانشگاه اخراج شدم این در شرایطی است که دانشگاه هنوز به بررسی امتیاز بنده تمکین نکرده است.

وی با اشاره به روند طی شده از سوی وی تا امروز گفت: تخلف بزرگ دانشگاه این است که پرونده  بنده به‌جای بررسی در شورای اجرایی جذب اعضای هیئت علمی در هیئت رئیسه دانشگاه بررسی شد.

مساح با بیان اینکه در زمان وزارت آقای فرهادی سه بارزس ویژه با حضور در دانشگاه صحت اسناد بنده را تایید کردند، افزود: دانشگاه علم و صنعت در این شرایط پرونده بنده را بایگانی کرد.هیئت عالی جذب دانشگاه‌‌ها و مراکز آموزش‌ عالی نیز بعد از بررسی پرونده سه بار به دانشگاه درباره صحت موضوع نامه داد اما رئیس دانشگاه تمکین نکرد. معاون حقوقی وزارت علوم هم موضوع را بررسی کرد و به رئیس دانشگاه درباره اشتغال به کار بنده تذکر داد اما رئیس دانشگاه این موضوع را قبول نکرد.

وی درباره بررسی پرونده‌اش در دیوان عدالت اداری نیز اضافه کرد: مردادماه سال گذشته پرونده بنده در دیوان بررسی شد و چون مدارک کافی در اختیار نداشتم رای به نفع دانشگاه صادر شد.پس از اعتراض بنده  و مدارک جدید پورنده به دادگاه بدوی سپرده شد لذا موضوع هنوز در دیوان عدالت اداری در حال بررسی است.

**برخورداری: قانونی عمل کردیم

برخورداری رئیس دانشگاه علم و صنعت در این باره به امتداد گفت: وزارتخانه در جریان این مضوع قرار دارد. دانشگاه و وزارت علوم با یکدیگر مکاتبه دارند و قرار شده است وزارت علوم طبق قانون در این باره تصمیم بگیرد. قرارداد ایشان تمدید نشده است و دیوان عدالت اداری نظر دانشگاه  را تایید کرداست.

انتهای پیام/

true
برچسب ها :
true
true
true

false